بوستر ترمز
  • 715

بوستر ترمز

 بوستر ترمز

بوستر خودرو :تا بحال شاید اسم بوستر را بسیار شنیده اید قوطی سیاه رنگی که در پشت موتور خودرو. و معمولا در سمت راننده قرار دارد بخصوص اگه داخل موتور خودرو. پیکان را به یاد بیارید.بوستر ترمز خودرو بساری به ما کمک می کنه. تا یه رانندگی راحت و با خستگی کمتری داشته باشیم.و علت آن افزایش نیرو و قدرت فشار پدال نوسط راننده در هنگام ترمز گیری است. با فروش خودرو همراه باشید تا شما را با نحوه کار بوستر و قسمت های بوستر ترمز خودرو. و تشخیص سالم بودن و یا خرابی و انواع ان خودرو آشنا خواهید شد.

انواع بوستر ترمز خودرو

  •  مستقیم
  •  غیر مستقیم

در بوستر مستقیم فشار پای راننده ابتدا به بوستر و بعد به پمپ ترمز انتقال پیدا می کند. اما در بوستر غیر مستقیم فشار پای راننده ابتدا به پمپ و سپس به وسیله روغن به بوستر انتقال پیدا می کند. هدف از طراحی ان کاهش فشار پای راننده به پدال ترمز بوده.و در نهایت اسایش و راحتی کنترل خودرو می باشد.

طرز کار آن

بوستر خلا طراحی زیبا و ساده ای دارد.این قطعه نیاز به منبع خلا ای دارد تا بتواند کار کند.در خودرو های بنزینی موتور خلا مناسبی را برای بوستر ایجاد می کند. اگر لوله ای را به محل مناسبی از موتور متصل کنید. می توان هوا را به بیرون از محفظه کشید. و خلا نسبی ای ایجاد نمود؛اما از آنجایی که موتور های دیزل نمی توانند. خلا مناسبی ایجاد کنند در خودرو های دیزلی باید از پمپ خلا مجزایی استفاده کرد.

امداد خودرو زنوز | خودروبر زنوز | مرصاد ۰۹۱۲۰۲۰۸۰۵۳
بخوانید
علت داغ کردن موتور ماشین
بخوانید

یکی دیگر از بخش های اصلی بوستر،سوپاپ یکطرفه است .و از خلا تولید شده توسط موتور استفاده می کند تا نیروی وارد شده به سیلندر اصلی ترمز توسط پای شما را چند برابر کند.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

کلاچ خودرو و تشخیص سالم بودن آن
بخوانید
https://opusiptv.com/ تماس سریع