مشکلات سیستم برق
  • 753

مشکلات سیستم برق

علل مشکلات سیستم برق در اتومبیل

دلایل مشکلات سیستم برق خودرو می تواند موارد زیادی باشد. وسیله نقلیه شما ممکن است اتصال الکتریکی شل داشته باشد. فیوز منفجر شده باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. گاهی اوقات، ممکن است که یک قسمت از سیستم به طور مداوم در حال جریان کشیدن باشد، حتی اگر موتور خاموش باشد، و به آرامی باتری را تخلیه می کند. یکی از رایج ترین دلایل مشکلات برقی باتری است، اما همیشه مشکل از باتری نیست و به دلیل پیچیده شدن سیستم برق خودرو مشکلات آن نیز تنوع پیدا کرده است.

بررسی مشکلات سیستم برق

بسیاری از موارد می تواند نشانگر این باشد که با ماشین خود مشکل سیستم برق دارید. برخی از علائم زیر ممکن است در فاکتورهای دیگر ایجاد شود ، اما اگر علائم متعددی را مشاهده کردید ، معمولاً این یک نشانه بسیار خوب است که ماشین شما دارای مشکلات الکتریکی است.

فیوز های منفجر شده:

اگر به طور مداوم مجبور به تعویض فیوز هستید این بیانگر این است که جریان زیادی از فیوز شما عبور می کند.

تلاش موتور برای روشن شدن:

برای شروع، موتور شما به برق وصل شده به شاخه های جرقه نیاز دارد. بدون داشتن جریان قوی، موتور برای ادامه کار تلاش می کند، یا ممکن است اصلاً شروع نشود.

چراغ های جلو و عقب:

اگر هنگام رانندگی متوجه شدید هر کدام از چراغ های اتومبیل شما کم رنگ است، این مسئله می تواند از دلایل مشکلات سیستم برق باشد. نادیده گرفتن آن می تواند شما را در جایی به مخمصه بیاندازد.

پت پت کردن موتور:

گاهی ممکن است که جریان کافی به سیلندر ها نرسد و این باعث می شود که سوخت کاملا احتراق نخواهد کرد و باعث صدا دادن موتور خواهد شد.

کنیستر چیست و نشانه‌های خرابی آن
بخوانید
شفت خودرو چیست؟
بخوانید

چراغ ها / آنتن / رادیو:

این مشکلات ناشی از چیزی ساده به عنوان فیوز  است که برطرف کردن آن آسان است. برای رفع این مشکل فیوز جدید خرید و آن را با فیوز قدیمی جایگزین کنید.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

علائم خرابی اگزوز خودرو
بخوانید
https://opusiptv.com/ تماس سریع